OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kosmetický salon České Budějovice

   Filozofii našeho kosmetického salonu v Českých Budějovicích je poskytovat svým zákazníkům maximální profesionální služby. Při kosmetických procedurách vám vytvoříme příjemnou atmosféru, uvolníte se, načerpáte energii a my se o vás postaráme. Profesionální ošetření pleti vám zaručí dokonalý vzhled a zvýší sebevědomí.

   Používáme osvědčené profesionální kosmetické značky, které splňují nejvyšší požadavky na kvalitu.

čištětní obličeje  masáž obličeje  ultrazvuk

 

logo Alissa BeautéALISSA BEAUTÉ - kosmetická značka, která zahrnuje přírodní kosmetiku vytvořenou laboratořemi v Itálii, založenou na nejnovějších věděckých a technických výzkumech. Profesionální tělová a pleťová dermo-kosmetika využívající jedinečné přírodní látky , jako jsou extrakty z exotického ovoce, mořských řas a blahodárných bylin.

Vize značky ALISSA BEAUTÉ je jasná - kosmetické řady z čisté přírody společně s učinnými látkami, které jsou vytvořeny špičkovými technologiemi a navrženými pouze pro tuto profesi.


Produkty jsou:

  • bez parabenů
  • bez minerálních olejů (vazelíny)
  • bez těžkých silikonů
  • bez barviv a sulfátů

 

   logo EssentialESSENTIAL - profesionální italská dekorativní kosmetika s vyjímečným účinkem a složením je šetrná k vaší pleti a má vynikající krycí schopnosti. Vždy je v souladu se světovými trendy.

   Hypoalergení a dermatologicky testované výrobky, obohacené o vitamíny a účinné aktivní látky.
Produkty dekorativní kosmetiky ESSENTIAL  jsou vytvořeny s ohledem na prostření bez parabenů a bez velkých známých alergenů.


LCN logo

LCN - moderní německá kosmetická společnost nabízející inovativní kosmetické výrobky a služby. Pod značkou LCN jsou nabízeny produkty v širokem sortimentu pěstící a dekorativní kosmetiky.

Profesionální make-up řada pro zákazníky s nejvyššími nároky je vyrobena v Německu a Itálii. Produkty dekorativní kosmetiky jsou kombinací kvalitních přísad, jemné textury, barevných pigmentů, dlouhotrvajícího účinku a nadčasového designu.

Nejlepší kvalita LCN je zárukou absolutní spokojenosti a úspěchu u zákazníků.

 inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.