Kosmetický salon České Budějovice

   Filozofii našeho kosmetického salonu v Českých Budějovicích je poskytovat svým zákazníkům maximální profesionální služby. Při kosmetických procedurách vám vytvoříme příjemnou atmosféru, uvolníte se, načerpáte energii a my se o vás postaráme. Profesionální ošetření pleti vám zaručí dokonalý vzhled a zvýší sebevědomí. Nově nabízíme trvalou epilaci laserem, která vás zbaví nežádoucích chloupků na těle. Podrobnější informace naleznete na našem webu, nebo nás kontaktujte.

   Používáme osvědčené profesionální kosmetické značky, které splňují nejvyšší požadavky na kvalitu.

čištětní obličeje  masáž obličeje  ultrazvuk

epilace České Budějovice epilace laserem nohy epilace rtu laserem

 

logo Alissa BeautéALISSA BEAUTÉ - kosmetická značka, která zahrnuje přírodní kosmetiku vytvořenou laboratořemi v Itálii, založenou na nejnovějších věděckých a technických výzkumech. Profesionální tělová a pleťová dermo-kosmetika využívající jedinečné přírodní látky , jako jsou extrakty z exotického ovoce, mořských řas a blahodárných bylin.

Vize značky ALISSA BEAUTÉ je jasná - kosmetické řady z čisté přírody společně s učinnými látkami, které jsou vytvořeny špičkovými technologiemi a navrženými pouze pro tuto profesi.


Produkty jsou:

  • bez parabenů
  • bez minerálních olejů (vazelíny)
  • bez těžkých silikonů
  • bez barviv a sulfátů

 

   logo EssentialESSENTIAL - profesionální italská dekorativní kosmetika s vyjímečným účinkem a složením je šetrná k vaší pleti a má vynikající krycí schopnosti. Vždy je v souladu se světovými trendy.

   Hypoalergení a dermatologicky testované výrobky, obohacené o vitamíny a účinné aktivní látky.
Produkty dekorativní kosmetiky ESSENTIAL  jsou vytvořeny s ohledem na prostření bez parabenů a bez velkých známých alergenů.


LCN logo

LCN - moderní německá kosmetická společnost nabízející inovativní kosmetické výrobky a služby. Pod značkou LCN jsou nabízeny produkty v širokem sortimentu pěstící a dekorativní kosmetiky.

Profesionální make-up řada pro zákazníky s nejvyššími nároky je vyrobena v Německu a Itálii. Produkty dekorativní kosmetiky jsou kombinací kvalitních přísad, jemné textury, barevných pigmentů, dlouhotrvajícího účinku a nadčasového designu.

Nejlepší kvalita LCN je zárukou absolutní spokojenosti a úspěchu u zákazníků.

 inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.