Epilace Lycon České Budějovice   LYCON - krémové přírodní epilační vosky

  Za vznikem těchto úžasných přírodních epilačních vosků LYCON stojí australanka řeckého původu Lydia Jordan, která pochází z rodiny kosmetických chemiků.

  Použití australských přírodních vosků LYCON je zárukou téměř bezbolestného odstranění chloupků již od délky 1mm. Tato epilace je vhodná i pro citlivou pleť a epilaci obličeje. Základem je směs speciální pryskyřice, včelího vosku a aromatických olejů. Obsahuje přísady jako je aloe vera, azulen, heřmánek, levandule, růže a jiné.

  Vosky LYCON jsou novinkou na české trhu a jiné, než které běžně znáte. Před epilací vosky LYCON se na kůži nanese olej, který pokožku chrání a vyživuje. Díky oleji se na vosk přichytí jen chloupky a tím se snižuje pocit tahání, zmírňuje se bolestivost epilovaných míst a je zajištěna ochrana a péče během epilace. Vyjímečné jsou vosky LYCON i v tom, že ho můžeme aplikovat na jedno místo až 6x bez jakéhokoli podráždění.

Jako jediný epilační vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awords 2014 v kategorii epilačních přípravků.

V našem kosmetickém salonu v Českých Budějovicích používáme 2 druhy vosků LYCON

  • na citlivé partie, převážně na epilece obličeje, obočí, horního rtu, třísel a podpaží krémový vosk Hot Wax Lyconjet, který odstraní i jemné drobné cholupky již od 1mm
  • na velké partie, epilace lýtek, stehen a rukou vosk Stripwax (roll-on), který odstraňuje chloupky delší a vosk odstraníme epilačními papírky

 Kompletní ceník našich služeb najdete v záložce CENÍK EPILACÍ.

Před návštěvou našeho salonu si přečtěte důležité informace a ČASTÉ DOTAZY.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 Epilace a depilace Lycon České Budějovice

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting