Trvalá epilace laserem České Budějovice

Chcete mít hladou pokožku bez chloupků?
Zbavte se jich jednou pro vždy.

Udržet si pokožku hladkou a bez chloupků je velice náročné. Nyní máte novou možnost.

Holením se chloupek odstrňuje pouze na povrchu pokožky. Depilací voskem se odstraní i s kořínkem, ale pouze dočasně. Oproti tomu epilací laserem se chloupek odstraní rychle a natrvalo.

V našem kosmetickém salónu nově poskytujeme trvalou epilaci diodovým laserem, který je v současné době nejsilnějším dostupným laserem na našem trhu. Speciální vlnová délka 808nm umožní snadné proniknutí do pokožky až k vlasovým cibulkám.

Předností nové technologie laseru je vysoký účinek, rychlost a díky systému chlazení je zákrok téměř bezbolestný. Tím je přístroj vhodný i pro epilaci intimních partií.

Naším diodovým laserem je možné odstranit i jemné světlé chloupky. Nejlépe jdou epilovat černé chloupky, které mají více pigmentu. Ošetření laserem je vhodné pro ženy i muže kdekoli na těle.

Laser působí na chloupky ve fázi aktivního růstu. Paprsek laseru se zaměří na pigment melaninu, který je uložený ve váčku chloupku. Selektivně na něj zacílí a telepnou energií sjede do vlasové cibulky a zlikviduje ji.

Chloupky mají 3 růstové fáze a vlasový váček je spojený s cibulkou pigmentu pouze v růstové fázi. Účině jsou zasaženy pouze chloupky v aktivní fázi svého růstu. Z tohoto důvodu je potřeba zákrok několikrát opakovat. Většinou stačí 4-6 zákroků,
v některých případech až 10.

Počet ošetření je velice individuální, záleží na fyziologických dispozicích klienta, na síle a barvě chloupku, hloubce uložení vlasové cibulky, typu kůže, lokalitě epilace atd. Po ukončení ošetření stačí drobné korekce jednou za rok i déle.

Důležité informace, které potřebujete vědět, najdete v záložce před a po epilaci.

Ceny jednotlivých zákroků jsou uvedeny v záložce ceník epilace laserem.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo emailem.

 

            přístroj pro trvalou epilaci epilace horního rtu

            jak epilovat podpaží laserem trvalá depilace třísel

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting