OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Trvalá depilace Laserem České Budějovice

Chcete mít hladou pokožku bez chloupků?
Zbavte se jich jednou pro vždy.

Udržet si pokožku hladkou a bez chloupků je velice náročné. Nyní máte novou možnost.

Holením se chloupek odstrňuje pouze na povrchu pokožky. Depilací voskem se odstraní i s kořínkem, ale pouze dočasně. Oproti tomu epilací laserem se chloupek odstraní rychle a natrvalo.

V našem kosmetickém salónu nově poskytujeme trvalou epilaci diodovým laserem, který je v současné době nejsilnějším dostupným laserem na našem trhu. Speciální vlnová délka 808nm umožní snadné proniknutí do pokožky až k vlasovým cibulkám.
Předností nové technologie laseru je vysoký účinek, rychlost a díky systému chlazení je zákrok téměř bezbolestný. Tím je přístroj vhodný i pro epilaci intimních partií.

Naším diodovým laserem je možné odstranit i jemné světlé chloupky. Nejlépe jdou epilovat černé chloupky, které mají více pigmentu. Ošetření laserem je vhodné pro ženy i muže kdekoli na těle.

Laser působí na chloupky ve fázi aktivního růstu. Paprsek laseru se zaměří na pigment melaninu, který je uložený ve váčku chloupku. Selektivně na něj zacílí a telepnou energií sjede do vlasové cibulky a zlikviduje ji.
Chloupky mají 3 růstové fáze a vlasový váček je spojený s cibulkou pigmentu pouze v růstové fázi. Účině jsou zasaženy pouze chloupky v aktivní fázi svého růstu. Z tohoto důvodu je potřeba zákrok několikrát opakovat. Většinou stačí 4-6 zákroků, v některých případech až 10. Počet ošetření je velice individuální, záleží na fyziologických dispozicích klienta, na síle a barvě chloupku, hloubce uložení vlasové cibulky, typu kůže, lokalitě epilace atd. Po ukončení ošetření stačí drobné korekce jednou za rok i déle.

Důležité informace, které potřebujete vědět, najdete v záložce před a po epilaci.

Ceny jednotlivých zákroků jsou uvedeny v záložce ceník epilace laserem.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo emailem.

            přístroj pro trvalou epilaci epilace horního rtu

            jak epilovat podpaží laserem trvalá depilace třísel

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.