Líčení

Svatební líčení

   Každá nevěsta chce být ve svůj den nejkrásnější a nejúžasnější osobou na celém světě. Abyste byly právě takové, vytvoříme vám při svatebním líčení dokonalý a dlouhotrvající make-up, kdy se budete cítit skvěle a vyjímečně.

Základem každého líčení na svatbu je zkouška, při které si ujasníme vaši představu a vybereme barvy a styl líčení, který vám bude slušet. Svatební líčení, oproti jinému dennímu líčení, je náročnější na čas, jelikož musí splňovat i částečný fotomake-up. Je nutné používat kvalitní produkty, aby byl make-up přirozený, ale zároveň velmi precizní a vydržel po celý svatební den.

Délka líčení je 60 - 90 minut podle náročnosti a přání nevěsty.

  svatební líčení  svatební líčení

Denní líčení

   I v běžném dni chceme vypadat skvěle a dokonale. Nalíčíme vás dle vašich požadavků, jemně nebo výrazně, aby jste se vždy cítila upraveně a příjemně. K líčení používáme kvalitní dekorativní kosmetiku, která nezatěžuje pleť, je hypoalergení a velmi dobře se přizpůsobí vaší pleti.

denní líčení   denní líčení

Večerní líčení

Jdete na ples, maturitní večírek, nebo firemní akci?

   Rádi vás nalíčíme na jakoukoli společenskou akci. Máme zkušenosti se všemi typy líčení a poskytneme kvalitní a profesionální služby. Večerní líčení je odlišné od denního líčení svou intenzitou a slavnostním dojmem. Nebojte se barev a kontrastů. Líčení přizpůsobíme vašemu typu a stylu, do kterého je celý večer lazen. Buďte oslňující a nevšední.


večerní líčení    večerní líčení

Fotomake-up

Máte pocit, že vás již staré fotografie v albu nebaví, nudí vás a chtěla byste novější a stylové?

Vytvoříme vám nevšední a dokonalý make-up k nafocení úžasných profesionálních fotografií. Staňte se na chvilku modelkou s perfetním líčením a dokonalou tváří. Dlouhodobě spolupracujeme s profesionální fotografkou v Českých Budějovicích a společně vám vytvoříme krásné fotografie.

líčení na fotomake-up     fotomake-up líčení

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.